Pon - Pt: 8:00 - 16:00
+48 22 724 22 52
  • English

Referencje

Z pełną odpowiedzialnością polecamy firmę SKAN Transport Sp. z o.o. jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w zakresie usług transportowych. Korzystamy z firmy zarówno podczas realizacji transportów krajowych jak i międzynarodowych.

Współpracując z naszą firmą niejednokrotnie potwierdzili, że są godną zaufania firmą przewozową, której jakość świadczonych usług jest na wysokim poziomie.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy – każde zlecenie było zrealizowane w terminie co w przypadku przesyłek targowych ma ogromne znaczenie.

Firma SKAN Transport Sp. z o.o. zasługuje w pełni na rekomendację jako godny zaufania partner w realizacji transportu towarów.

Polecamy firmę SKAN Transport SP z o.o., jako profesjonalnego i rzetelnego partnera w zakresie usług transportowych. Niejednokrotnie współpracujemy zarówno podczas transportów krajowych jak i międzynarodowych.Podczas naszej kilkuletniej współpracy, potwierdzają, że są firmą przewozową godną zaufania, terminową i sumienną oraz świadczą jakość usług na bardzo wysokim poziomie.Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i mamy zamiar ją kontynuować.Firma SKAN Transport SP z o.o. w pełni zasługuje na rekomendację, jako godny zaufania partner w realizacji transportów.

Wasza firma jest jedna z tych najlepszych z ktora mi sie do teraz pracowalo. Panstwa pomoc a serwis Klientom jest idealny a inni przewoznicy by mieli brac z was przyklad! Nasze wspolne transporty DE-FR-DE co ponad dwa lata wozilismy razem byly stale zabezpieczone a terminy dotrzymane za kazdym razem! Komunikacja z Panstwem to sama przyjemnosc, pomoc jaka przy transportach dostalem jest niesamowita. Stale moglem liczyc na dobra cene i wsparcie przy jakichkolwiek problemach! Jestescie firma godna zaufania i mozna na was liczyc w kazdej sytuacji! Kazdemu polecam wspolprace z wami, bo praca idzie jak po masle! Dziekuje bardzo za wszystko co od Panstwa dostalem i ciesze sie na kolejne wspolne transporty z wasza firma!